[nerespectare model cerere unban]- Justin

Justin 🕒 Feb 23, 2026 👁️ 0 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Feb 23, 2026
am trimis Fungun si tot am primit ban

 
#2 · Feb 23, 2026
@Justin

Stimate membru, vă rugăm să respectați regulile de mai sus și să creați o cerere la linkul de mai jos. Vă rugăm să includeți și scanarea în cererea pe care o creați. Vă rugăm să vă asigurați că aplicați în locul corect. Veți primi un răspuns cât mai curând posibil.

👇🏻

https://csdark.ro/forum/index.php?/forum/121-✪-cs-cerere-unban/&_fromLogin=1
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.