Propunere

-Eq-Enemy Destroy 🕒 Oct 29, 2024 👁️ 46 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Oct 29, 2024
 


  • Nick pe server (în joc): -Eq-Enemy Destroy


  • Propunerea/Sugestia ta: Ping mai mic


  • Alte precizări?:  Am vazut ca majoritatea jucatorilor au 30-40 ping,ar fi fain daca s-ar face ceva sa avem toti ping la fel,altfel e movementul cand ai 5-10 ping si ms mai mic


#2 · Nov 3, 2024
solutia  este  sa iti iei  tu  provider  de net  care sa iti ofere internet de viteza mare.  in rest intrarea pe server este libera pentru orice jucator de oriunde, si  pingkicker nu ai voie  sa ai, deci concluzia  este    daca vrei ping  mic, cauta furnizorul de net cel mai bun  din zona ta
#3 · Nov 24, 2024
Asta este exact cum zice need, orice ai pune pe server daca nu ai internet bun o sa ai ping/lag
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.