OP#1 ยท Sep 26, 2024
Salut. Sa intamplat ceva cu contul meu de cs si miam luat ban. Dar cand deschid consola imi spune ca ""KoZy'' si-a luat ban. Eu cred ca avem ori acelasi ip ori acelasi steam id. Doresc un raspuns daca se poate. Multumesc!