OP#1 · Jul 4, 2024
- Numele tău pe server: f4ster^/-
- Numele jucătorului reclamat: Costea
- Motiv: Am facut groundstrafe, un movement ce se poate execurta cu SCROLL-ul daca ai setat bind-ul de crouch pe scroll si stii cum si cand sa dai scroll, e vorba de timing vine cu experienta, si am luat ban din cauza motivului "bunnyhop" ceea ce nu are legatura deloc cu ce faceam eu fara sa mi se ceara vreun WG, tin sa mentionez full blue https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2908009 as dori ca admin-ul sau ce grad are sa fie sanctionat, din experienta mea staff ce o am cred ca stiu destul de bine ca atata timp cat nu dau prin pereti sau ma uit prin pereti sau e foarte evident ca as juca cu cod e normal sa se ceara un WG sau o forma de a putea dovedi ca sunt curat
- Dovada:[img]/monthly_2024_07/image.png.15a8dfd48cf15ddaa68b0f0c99d739fd.png[/img]
- Detalii utile: Ma jucam linistit aseara faceam ceva movement cand imi iau ban random mi-a spus acum recent pe forum ca e interzis sa faci groundsrtrafe pe server ( mecanica deja in joc ), aseara inainte de ban in schimb nu a dat nici o avertizare nu mi-a spus nimic in legatura cu asta ceea ce mi s-ar parea normal sa faca un staff matur cu putin creier