Reclamație SoRRy

1eNuTz 🕒 Mar 10, 2025 👁️ 89 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 10, 2025

  • Numele tău pe server:  1eNUTZ # regele ;x


  • Numele jucătorului reclamat: SoOry


  • Motiv:  Nu își face treaba ca și admin.


  • Dovada: https://imgur.com/a/93JoPej


  • Detalii utile: Am reclamat de câteva ori pe u@ , l-am și strigat de foarte multe ori, el joacă ..., e singurul admin on pe server, nu își dă interesul pentru verificarea playerilor deloc, așa aroganță ca la el nu am văzut până la el...haideți să ne facem treaba dacă tot avem funcție pe server și ne dorim admin. Doresc să se ia măsuri, mulțumesc ! .


#2 · Mar 10, 2025
Salut  [b]1eNuTz,[/b]

Ne bucuram ca esti atent la detaliile de genul acesta, deoarece scopul nostru este ca toti playerii care intra pe server sa se poata bucura de acest jos, iar lucrul acesta se poate face doar daca adminii isi fac treaba.

Astea fiind spune, ne cerem scuze pentru cele intamplate iar pe viitor vom face in asa fel incat genul acesta de actiuni sa nu se mai repete.

Multumim frumos pentru feedback si te asteptam in continuare pe serverul nostru pentru a ne bucura impreuna de joc.

PS! Pe viitor ne-ar ajuta mai mult daca faci screenshot la consola deoarece acolo puteam observa toate actiuniile jucatorilor/adminilor.

 

 
#3 · Mar 10, 2025
Salut 1eNuTz, o sa luam legatura cu SoOry sa vedem ce o sa zica si el in privinta asta, ne cerem scuze pentru neintelegere, o seara buna!
#4 · Mar 11, 2025
salut ! o sa incep prin a-mi cere scuze daca nu am vz msg pe U@ .... nu sunt vre-un nemernic sa joc si sa nu bag in seama cand se face o reclamatie ... se mai intampla sa "scape" cate un msg ... acum nu ca am vre-o intentie gresita dar il am la prieteni si pe steam daca tot nu am vz msg lui pe U@ .... chiar imi pare rau pentru ca s-a creat o neintelegere !
#5 · Mar 11, 2025


53 minutes ago, SoOry said:

salut ! o sa incep prin a-mi cere scuze daca nu am vz msg pe U@ .... nu sunt vre-un nemernic sa joc si sa nu bag in seama cand se face o reclamatie ... se mai intampla sa "scape" cate un msg  .... chiar imi pare rau pentru ca s-a creat o neintelegere !



 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.