OP#1 · Dec 21, 2024
- Vârstă (minim 16):20
- Numele de pe CS: ABDELLATIF
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Bunà
- Admin de Zi/Noapte?: ambele
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): nu
- Motivul pentru care vrei admin?:pentru a ajuta serverul de la trișori și pentru a ajuta jucătorii
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?:da
- Ai citit regulamentul nostru?:da