Am citit postarea pe care Kevin a postat-o aseară despre limbajul vulgar pe care l-am folosit, dar nu a menționat de ce foloseam acest limbaj, frate. Ce ai face dacă cineva ar spune că ești gay? Ce ai face dacă cineva ar spune că mama ta e o nesuferită? Mi-a spus când mi-ai dat drept de administrator, dar mi-ai spus să nu interzic pe nimeni pentru că nu am nicio autoritate să interzic pe cineva, de aceea foloseam acest limbaj. Ce pot să mai spun? Tocmai ați decis să-mi eliminați administratorul. Trebuie să așteptați răspunsul meu pe forum, dar oricum ați decis să-l eliminați, frate. Nu voi mai juca pe server. Mulțumesc și ai grijă de tine.
Regards,
Maddy
Tu ca admin trebuia sa dai gag persoanei respective, daca nu inceta urma ban. Tu ca admin nu trebuie sa folosesti in limbaj neadecvat pe server, cu asta cred ca ti-am raspuns la intrebarea ta maddy. Imi pare rau pentru tine dar nu toleram asa ceva
Înțeleg, frate, au trecut aproape 7 luni de când joc pe server și știi și tu reputația mea. N-am mai vorbit niciodată așa, dar de data asta lucrurile mi-au scăpat de sub control. Cineva vorbește urât despre mama mea, așa că nu mai pot face față. Nu mi-ai dat permisiunea să interzic pe cineva, așa că nu am făcut-o, frate. Aș fi foarte recunoscător dacă mi-ai da înapoi accesul de administrator și te asigur că nu voi mai face niciodată asta, deși dacă cineva folosește un limbaj nepotrivit, îl voi da afară.
Cu respect,
Maddy
Nu degeaba ai acces la comenzi asa ca te plangi degeaba!
CONTRA!
Da, am înțeles, Paladin, nu am mai cerut să restabilesc accesul de administrator, e greșeala mea și o recunosc. Te rog să închizi subiectul.
Cu respect,
Maddy
1. nu cunosti regulile elementare.
2.nu exista scuze pentru limbajul folosit de tine, exista reguli, gag, kick, ban120 min.
3.nu ai abilitatile necesare unui admin, de aceea , nu vei mai primi acces la admin pe acest server.
topic closed. RESPINS