OP#1 · Mar 21, 2025
Vârstă (minim 16): 27
Numele de pe CS: 10nuT
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: buna am avut si eu serverul meu cs
Admin de Zi/Noapte?: mai mult noaptea de la 7- 11
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: da
STEAM (ON/OFF): on
Motivul pentru care vrei admin?: aș dori sa ma alatur stafului sunt foarte de treaba si sa facem o echipa
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?: , (C)uv(â)ntul 𝓬ʜeᵢ𝗲 pentru Admin nu exista dar daca ar exista ar fi secret și se completează atât la cererile admin cât și la campaniile admine free " Forum " daca acesta este cuvantul cheie ! 😅🫡
Numele de pe CS: 10nuT
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: buna am avut si eu serverul meu cs
Admin de Zi/Noapte?: mai mult noaptea de la 7- 11
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: da
STEAM (ON/OFF): on
Motivul pentru care vrei admin?: aș dori sa ma alatur stafului sunt foarte de treaba si sa facem o echipa
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?: , (C)uv(â)ntul 𝓬ʜeᵢ𝗲 pentru Admin nu exista dar daca ar exista ar fi secret și se completează atât la cererile admin cât și la campaniile admine free " Forum " daca acesta este cuvantul cheie ! 😅🫡