OP#1 · Jun 4, 2025
- Vârstă (minim 16): 19
- Numele de pe CS: lacrome
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte buna.
- Admin de Zi/Noapte?: Ambele.
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da.
- STEAM (ON/OFF): ON.
- Motivul pentru care vrei admin?: Sa facem un joc cat mai legit.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da.
- Ai citit regulamentul nostru?: Forum.