[RESPINS]-Nicu

Nicuu 🕒 Mar 2, 2026 👁️ 0 views 💬 10 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 2, 2026
Nick: Nicu
Vârstă: 24
Experiență în administrare (detaliat): ma joc de cand eram mic copil, sa zicem peste 12 ani de experienta
SteamID: STEAM_0:1:59343551 
Motivul pentru care dorești admin: m-am reapucat de 1.6 si am auzit ca e campanie de admin si am zis de ce nu, m-am jucat in trecut pe server
cand era serverul pe indungi, era si digi, dupa ati fost pe alta comunitate si vad ca v-ati facut comunitate proprie
Disponibilitate (ore/zi): nu pot sa stiu, depinde de timp/zi .. mai mult in weekend, cu siguranta voi fi constant.
Ore jucate pe server: https://www.gametracker.com/player/Nicu/217.156.22.28:27015/ 2254 MINUTE din care 2389 killuri.
Activ pe TeamSpeak3? (Da/Nu): Da
Ai citit și accepți regulamentul?: Da, accept regulamentul si sunt de acord.
Cuvântul „cheie” pentru admin nu există, dar dacă ar exista, ar fi „secret”
Ce poți aduce comunității CS.CSDARK.RO?: Un player experimentat de cs, un coleg capabil si bun la adminat (demo/poze/wg)
#2 · Mar 2, 2026
Pro de la mine 🤣
#3 · Mar 2, 2026
Pro 
#4 · Mar 2, 2026
Pro și de la mine!!!
#5 · Mar 2, 2026
👍🏻 Pro. 🙂
<p>
<a class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image" href="<fileStore.core_Attachment>/monthly_2026_05/IMG_3730.png.cab2652c875bf39e1672f7144ad45baa.png" data-fileid="2671" data-fileext="png" rel=""><img class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="2671" data-ratio="70.00" data-unique="km2nferwg" width="1000" alt="IMG_3730.png" src="<fileStore.core_Attachment>/monthly_2026_05/IMG_3730.thumb.png.715b32189895f07a0b3444c866806462.png"></a>
</p>
#6 · Mar 2, 2026
Pro! Haide să te vedem tinere 👍
#7 · Mar 2, 2026
Contra.ai venit doar pentru concurs
#8 · Mar 2, 2026
Contra!

 
#9 · Mar 2, 2026
Puteti sa imi refuzati cererea, nu este obligatoriu; am vazut ca este o campanie si am decis sa depun o solicitare, in ideea ca pot contribui si eu la randul meu la activitatea serverului, avand in vedere ca m-am apucat de aproximativ doua saptamani sa joc 1.6 si nu aveam un server anume pe care sa joc. Am peste 40 de ore petrecute pe server si nu inteleg de ce s-ar considera ca am venit exclusiv pentru concurs, in conditiile in care intrasem deja pe ts si pe server inainte de a afla despre existenta acestuia (nici nu a inceput). Desigur, concursul a reprezentat un motiv in plus pentru a ramane pe server, deoarece face experienta mai interesanta si mai captivanta.

Faptul ca v-am intrebat cate ceva dupa ce am aflat despre concurs nu inseamna ca voi juca in mod obligatoriu o luna intreaga pentru suma de 300 de euro (un scaun de gaming). In mod realist, la nivelul meu actual de joc, nu consider ca am sanse reale de castig, chiar daca as juca constant, asa cum unii au sugerat ca as face exclusiv pentru concurs, in conditiile in care am deja peste 40 de ore jucate pe server. Ramane la decizia voastra daca ma vreti in staff sau nu, nu stau la mila nimanui ^_^ 

 
#10 · Mar 3, 2026
Salut, Nicu.

Îți respectăm punctul de vedere și explicația oferită. Fiecare are dreptul să depună o cerere atunci când există o campanie, iar implicarea pe server contează.

Avem și o campanie de admin și VIP gratuite, desigur. Ne-ar face plăcere să te vedem mai activ în comunitatea noastră, iar dacă vei continua să oferi sprijin și implicare, prezența ta printre noi va fi apreciată.

Poți consulta și informațiile din linkul de mai sus pentru mai multe detalii.

În același timp, au existat și opinii diferite din partea staff-ului, ceea ce este normal. Decizia finală nu ne aparține nouă.

Ultimul cuvânt îl va avea @HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa.
<p>
<a class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image" href="<fileStore.core_Attachment>/monthly_2026_05/IMG_3730.png.cab2652c875bf39e1672f7144ad45baa.png" data-fileid="2671" data-fileext="png" rel=""><img class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="2671" data-ratio="70.00" data-unique="km2nferwg" width="1000" alt="IMG_3730.png" src="<fileStore.core_Attachment>/monthly_2026_05/IMG_3730.thumb.png.715b32189895f07a0b3444c866806462.png"></a>
</p>
#11 · Mar 3, 2026
Pro

Desi esti activ de foarte putin timp pe server, am observat ca te pricepi. Sa stai te rog si pe TS. Sa vedem ce poti.
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.