OP#1 · Mar 22, 2024
- Vârstă (minim 16):29
- Numele de pe CS: Torcida Visinie '05
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:buna
- Admin de Zi/Noapte?: zi si noapte
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): off
- Motivul pentru care vrei admin?: erau cazuri cand nu erau admini pe server
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?:da
- Ai citit regulamentul nostru?:da, cuvant cheie corect