OP#1 · Nov 11, 2024
- Vârstă (minim 16): 28
- Numele de pe CS: Marius.
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Bună
- Admin de Zi/Noapte?: depinde de programul meu..mă joc și noaptea..
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: sigur..
- STEAM (ON/OFF): On
- Motivul pentru care vrei admin?: îmi place foarte mult sv...de la oameni până la configurație
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: ok
- Ai citit regulamentul nostru?: forum