OP#1 · Jun 20, 2025
Scuze dacă postez în thread-ul nepotrivit. Există vreun motiv pentru care nu mai am Vip/Skin ? Menționez ca astăzi când am intrat (eu din reflex joc doar cu automata), și așa am observat ca nu mai am acces la ea. Nu folosesc cheats și nici nu am avut un limbaj care să deranjeze membrii. Mulțumesc
Pe 5 iunie 2025, am achiziționat VIP pt 6 luni.
Pe 5 iunie 2025, am achiziționat VIP pt 6 luni.