[Rezolvat] - fish

fish 🕒 Jun 20, 2025 👁️ 87 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jun 20, 2025
Scuze dacă postez în thread-ul nepotrivit. Există vreun motiv pentru care nu mai am Vip/Skin ? Menționez ca astăzi când am intrat (eu din reflex joc doar cu automata), și așa am observat ca nu mai am acces la ea.  Nu folosesc cheats și nici nu am avut un limbaj care să deranjeze membrii. Mulțumesc 

Pe 5 iunie 2025, am achiziționat VIP pt 6 luni. 
#2 · Jul 3, 2025
Daca nu mai ai VIP înseamnă că ai schimbat CS din nou. In caz că nu știai noi punem VIP sau grad pe ID , nu pe Nick name 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.