[Rezolvat] - Smiley

Smiley 🕒 Jan 17, 2025 👁️ 103 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 17, 2025

  • Username-ul tău:Smiley


  • Gradul tău pe forum:N u mai stiu 


  • Numele reclamat: versat si de fete apreciat 


  • Nemulțumire: Am anuntat codat pe sv el nimic  am reanuntat el nimic a iesit de buna voie dupa care i'am zis ca la lasat sa iasa ,iam anuntat alt codat el nimic ,deja ma luase cu spume ,fara sa il injur direct ddoar ce i.am zis ca si tu esti degeaba aici ,la care imi raspunde  ca ,glumesti cu mine _?  raspuns cu dovada nu glumesc  iesti inca unul care o sa ramai fara admin pe 26 la sedinata o sa vedem ,imi raspunde nu prinzi sedinta  pana atnci 


  • iam zis ma ratatule tu nu vezi intra ts sa a intra ts si mia zis ca il injur si mia dat ban pe ts si cs 


  • Dovada (Video/Screenshot):


  • Ban Information 

    Name: Smiley 

    SteamID: STEAM_0:0:63506588 

    Reason: injurat.staff 

    Unban Time: Permanent Ban 

    Admin Name: versat si de fete apreciat 

    Admin SteamID: STEAM_0:1:124511258 


  • *** versat si .. + quien soy? (& killed Smiley with a headshot from deagle ***

    Cyber $xXx$ connected

    [REVIVE] BruXoO il reinvie pe ARMY

    *** versat si de fete apreciat killed HOYA with a headshot from deagle ***

    *** versat si de fete a.. + Shadow killed ///M5 with a headshot from deagle ***

    Cyber $xXx$ is joining the Counter-Terrorist force

    [MARESAL] versat si de fete apreciat : ai glume cu mine?

    [REVIVE] Shadow il reinvie pe alp

    KASHON + kronos / vzl killed 007 with awp

    1 precent connected

    REZA DERAZ + Gasperr killed KASHON with ak47

    malaky dropped

    malaky has left the game

    [REVIVE] Mr.X il reinvie pe @111@ym

    versat si de fete apreciat killed CybeR Player with deagle

    RT亗79 + KASHON killed Gasperr with m4a1

    KASHON dropped

    KA


  • inca o dova ca era nimeni pe sv 

    *DEAD* 1 precent : sa minezi mort

    BruXoO + Mr.X killed 007 with info_corpse

    *DEAD* 1 precent : f.m.m

    *DEAD* EL BANANERO : SALUTEEE

    [CSDARK] Cautam admini capabili.

    ///M5 k , nu ia facut nimic


  • mie saracia asta de admin sa trezit sa ma baneze pe motiv ca an injurat "staf"

#2 · Jan 17, 2025
Salut , domnu "buricu pamantului" era ora 5 dimineata nu m am uitat pe chat deloc in acea dimineata am observat doar cand mi ai scris numele si am pus un "?" si dupa m ai facut sarac/ratat si ca o sa raman fara grad , ti am spus daca ai glume cu mine si m ai chemat pe ts . Pe ts ce sa vezi cand te-am intrebat ce ai patit zile la baieti ce mi ai spus ca vad ca nu ai avut oua in pantaloni sa le spui ca m ai injurat . Cum se vede si in reclamatia pe care ai facut-o .

Sedinta este facuta doar pentru membri staff sa discutam problemele si acest gen de reclamatii pe care voi playeri le faceti pe forum.

Eu zic sa te mai calmezi putin ca vad ca te crezi cel mai important cand esti doar un RATAT
#3 · Jan 17, 2025
Salut din cate vad tot tu te dai victima am precizat destul de clar ce si cum  si referitor la injurat staf nu venii cu "ca nu am oua in pantaloni" ca nu suntem de o seama am descris destul de clar @ ratat  si saracie  pt ca din cate am vazut chiar esti sincer 
#4 · Feb 2, 2025
Următoarea dată vi sa faci cerere aici fără sa aduci injurii la adresa unui admin.

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.