OP#1 · Jan 9, 2024
Echipa Administrativă RLX
Egalitatea este primordială. Nimeni nu este mai presus, indiferent că faci parte din STAFF sau ești DONATOR!
Fiecare membru DONATOR este egal. Nu sunteți mai presus de nimeni și de nimic, comportați-va că atare !
Orice sancțiune dată în lipsa unui membru STAFF trebuie urmată de o dovadă, respectând regulamentul jucatorilor din punct de vedere al sancțiunilor, în caz contrar veți fii sancționat: (REMOVE)
Fiecare DONATOR își păstrează gradul exact cât acesta merită. În cazul în care donați pentru a face rău serveru -ului , va veți bate joc de proprii bani.
Pentru orice abuz de funcție (unmute / mute aiurea, kick, etc.) veți fii sancționat fără niciun fel de discuție (de către un Fondator/Detinator)
Egalitatea este primordială. Nimeni nu este mai presus, indiferent că faci parte din STAFF sau ești DONATOR!
Fiecare membru DONATOR este egal. Nu sunteți mai presus de nimeni și de nimic, comportați-va că atare !
Orice sancțiune dată în lipsa unui membru STAFF trebuie urmată de o dovadă, respectând regulamentul jucatorilor din punct de vedere al sancțiunilor, în caz contrar veți fii sancționat: (REMOVE)
Fiecare DONATOR își păstrează gradul exact cât acesta merită. În cazul în care donați pentru a face rău serveru -ului , va veți bate joc de proprii bani.
Pentru orice abuz de funcție (unmute / mute aiurea, kick, etc.) veți fii sancționat fără niciun fel de discuție (de către un Fondator/Detinator)