[SEDINTA] - 02.11.2025

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 7, 2025 👁️ 0 views 💬 11 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Oct 7, 2025
Salutare STAFF, 

 

pe data de  .02.11.2025 v-om face urmatoarea sedinta. 

Sedinta v-a avea loc pe serverul nostru de TeamSpeak3: "ts.csdark.ro" la ora 20:00 (ora României). 


Dupa cum bine stiti, ne-am bucura ca toti adminii sa fie prezenti. În cazul în care cineva nu poate sa participe, din diferite motive, este rugat sa anunte acest lucru pe grupul nostru de whats'app.

 

Subiecte: 

V-om avea destule de discutat, dupa ultimile întâmplari, REMOVE , UP-URI, CERTURI, BARFE ETC!
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
#2 · Oct 7, 2025
prezent
#6 · Oct 11, 2025
Prezenta 🌸
#7 · Oct 11, 2025
Prezent


 
#8 · Oct 11, 2025
Mereu la datorie  I❤️csdark
#9 · Oct 12, 2025
Partikip
#10 · Oct 13, 2025
Prezent!✌️🫡
#11 · Oct 13, 2025
😌✨Sunt mereu alături de voi 💫
#12 · Oct 25, 2025
Cu parere de rau,cu toate ca as avea multe de spus o sa fiu absent la aceasta minunata sedinta.Multumesc de intelegere.
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.