Salutare STAFF,ย 

ย 

pe data de 17.03.2024 v-om face urmatoarea sedinta.ย 

Sedinta v-a avea loc pe serverul nostru de TeamSpeak3: "ts.csdark.ro" la ora 20:00 (ora Romรขniei).ย 

Dupa cum bine stiti, ne-am bucura ca toti adminii sa fie prezenti. รŽn cazul รฎn care cineva nu poate sa participe, din diferite motive, este rugat sa anunte acest lucru pe grupul nostru de whats'app.

ย 

Subiecte:ย 


  • V-om avea destule de discutat, dupa ultimile รฎntรขmplari