OP#1 · Aug 8, 2025
Titlu: UNBAN
Conținut:
[img]/monthly_2025_08/Capturdeecran2025-08-08013413.png.25a779dc52ca256fcd60fd295a7727b2.png[/img]
[img]/monthly_2025_08/Capturdeecran2025-08-08013639.png.e872b22848b1b0181637e949cc768e9d.png[/img]
Conținut:
- Nick reclamant:Capu Baaa
- Nick reclamat:Hemano
- UniqueID https://steamcommunity.com/profiles/76561198857975902/ profil steam
- Dovadă(video/poză):poze
- Detalii:Salut , chiar daca probabil nu schimba cu nimic cererea asta de unban deoarce am fost banat de un detinator , nu inteleg motivul pentru care am luat ban , am fost chemat pe ts pentru o verificare chiar daca nu am avut ts mi l-am instalat si am intrat pe supremo cu Hermano m-a conectat la serverul de ts si cand am intrat mi-a zis ca din cate am inteles Intell mi-a dat vip si o data cu acest vip trebuie sa fiu activ si pe ts, eu nu am avut nici o conversatie cu Intell despre primirea vipului si nu am fost instiintat ca trebuie sa fiu activ si pe ts , eu crezand ca am primit vip pentru ca am fost in top 3 luna aceasta .Verificarea nu a fost facuta am intrat ts am spus ca nu am nevoie de vip (probabil vi s-a parut arogant , nu asta mi-a fost intentia) iar dupa am fost banat , tin sa mentionez ca de fiecare data cand mi-a fost cerut wg/fungun si alte site-uri pentru a fi verificat in toate am aparut ca fiind un player curat . Sper ca se poate rezolva cumva , chiar imi place serverul.
- Motiv: Nu stiu.
[img]/monthly_2025_08/Capturdeecran2025-08-08013413.png.25a779dc52ca256fcd60fd295a7727b2.png[/img]
[img]/monthly_2025_08/Capturdeecran2025-08-08013639.png.e872b22848b1b0181637e949cc768e9d.png[/img]