Name :   Semaca

Name admin abuz:  VIRUS2K

Motiv ban :  cica am pe WG sunt cu rosu cea ce este FALS

Dovada:   se poate vedea pe WG si pe fungun.net  am am dat scanare si pe WG scrie: No Cheat Signature Detected

             iar pe fungun.net scrie discutabil ca m-a dat afara virus inainte sa termine scanarea.

Eu pot da de 100 de ori scanare cat vrei, dar nu te mai comporta caun copil.

Va rog dati-mi UNBAN si va rog puneti admini de incredere, care au habar macar sa se uite pe un test.

Multumesc.