OP#1 ยท Feb 15, 2025
- Nick personal:ย rs7#
- SteamID (numeric):ย STEAM_0:0:150722652
- IP:ย ย 77.166.6.203
- Nick admin:ย ย Andrei Moldova^POWER
- Motivul pentru care ai luat ban?: problema wg
- Harta pe care a avut loc incidentul : dust2
- Data ศi ora: 15.02.2025 / 22:10
- Dovada care sฤ susศinฤ cele zise de tine (Demo/Print):

- Descrierea situaศiei: Mi a cerut wg si demo, doar ca nu puteam sa dau wg decat daca schimbam versiunea cs-ului pe legacy.ย Am cerut permisiunea sa fac asta si nu s-a putut. Am si cerut ca sa intre la mine in pc si sa schimbe el versiunea sa se convinga ca nu am niciun cod... plus ca nu pot juca pe legacy deloc, n are niciun farmec.
Asta e wg dupa ce am fost banat:
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=3030489