OP#1 ยท Mar 1, 2024
- Nick personal:ย Atom
- IP:ย 87.122.223.115
- Nick admin: Inferno-lose shadowย
- Motivul pentru care ai luat ban?: wall
- Dovada care sฤ susศinฤ cele zise de tine (Demo/Print): ----
- Descrierea situaศiei: pai, am luat ban direct fara sa inteleg nimic.๐, apoi am intrat pe TS3 si mi.a zis sa fac cerere de Unban. tot pe TS3, zicea ca ii s.a parut o faza suspecta si ca are Demo, asa dar rog a fi postat pt a putea fi examinat. Sanatate !
ย