OP#1 ยท Sep 21, 2025
Buna ziua, in urma cu 2 zile am fost banat de aces adminย virus 2k pt ca nu am dat la timp testul care mi s-a cerut, am facut cerere de unban si un alt moderator a constat ca am dreptate si m-ia dat unban.
Astazi21.09 la ora 18:25 mi-a dat ban , nu stiu de ce , poate ca l-am omorat de prea multe ori.
Dragi moderatori de server, numai lasa-ti toti frustatii sa aiba admin, sincer nu am nimic cu virus2k, dar cu asa abuz, cu asa atitudine in 2-3 ani o sa jucati singuri intre voi adminiii.
Daca cineva imi da dreptate va rog sa ma lasati sa joc linistit aiciย pe server-ul vostru, daca nu se poate o sa ma indrept spre alte servere nu-i pb ca si asa intru 2-3 ore pe zi.
O zi buna v-a doresc.
Astazi21.09 la ora 18:25 mi-a dat ban , nu stiu de ce , poate ca l-am omorat de prea multe ori.
Dragi moderatori de server, numai lasa-ti toti frustatii sa aiba admin, sincer nu am nimic cu virus2k, dar cu asa abuz, cu asa atitudine in 2-3 ani o sa jucati singuri intre voi adminiii.
Daca cineva imi da dreptate va rog sa ma lasati sa joc linistit aiciย pe server-ul vostru, daca nu se poate o sa ma indrept spre alte servere nu-i pb ca si asa intru 2-3 ore pe zi.
O zi buna v-a doresc.