[ACCEPTAT]-2fast4all

2fast4all 🕒 5d ago 👁️ 2 views 💬 14 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · 5d ago
🔢 Vârstă (minim 16):  37

👤 Numele de pe CS:  2fast4all

📈 Experiență Admin [Foarte Bună / Bună / Medie]:  Hmm, Nu ma mai adminat din 2012 , Imi revin eu 

🌙 Admin de Zi / Noapte?:  Cand sunt OFF WORK de zii , Cand Lucrez Dupa 20:30 ora UK

🧭 O să stai ON pe TeamSpeak și Forum cât timp ești pe server?:  Dilema : Sincer pe TS nu pot sta ca ma certa sotia , fiindca am un  trecut intunecat cu fetele pe servere 🙂) 

🎮 STEAM (ON / OFF):  ON 

🗣️ Motivul pentru care vrei admin?:  Vreau sa ma joc , Sa ajut , Si sa imi reamintesc tot ce tine de CS 

⚠️ Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove / Down?:  Da 

📘 Ai citit regulamentul nostru?: Da , dar e  SECRET
#2 · 5d ago
Pro!!!
#3 · 5d ago
Pro 
#4 · 5d ago


2 minutes ago, ChinezuL said:

Pro!!!



Pro!!!

 
#5 · 5d ago
Pro
#6 · 5d ago
Iti dau pro dar sa fii mai activ!

Cat despre ts poti sta si pe mute pentru noi conteaza asta.

Succes
#7 · 5d ago
Trecut negru pe servere cu fetele ca și acum 😂 glumesc, PRO!🤟🏼
#8 · 5d ago
Promit ca nu le iau pe toate , doar pe cele prezente 😘 
#9 · 5d ago
#10 · 5d ago
#11 · 5d ago
Pro
#12 · 4d ago


#13 · 4d ago
#14 · 4d ago
Pro
#15 · 4d ago


Sa intri si pe ts3 sa fi activ , sa iti faci ban list , sa citesti de 2 /3 ori regulamentul! @Chucky @Daniela @Zagame
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.