OP#1 · Aug 21, 2024
- Vârstă (minim 16): 27
- Numele de pe CS: abys
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: foarte buna, cu o pauza lunga de cs.
- Admin de Zi/Noapte?: in functie de timpul liber disponibil
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: da.
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?: Pentru a mentine linistea pe server si a actiona in caz de necesitate.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?: Da .."pescuit"
