OP#1 · Oct 2, 2025
Vârstă (minim 16): 26
Numele de pe CS: BambaamBam
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte bună
Admin de Zi/Noapte?: Dimineața/Noaptea
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da
STEAM (ON/OFF): https://steamcommunity.com/id/Freeze2KAlt/
Motivul pentru care vrei admin?: Să ajut comunitatea, să mențin fair-play pe server și să fiu activ dimineața și noaptea.
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?: correct
Numele de pe CS: BambaamBam
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte bună
Admin de Zi/Noapte?: Dimineața/Noaptea
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da
STEAM (ON/OFF): https://steamcommunity.com/id/Freeze2KAlt/
Motivul pentru care vrei admin?: Să ajut comunitatea, să mențin fair-play pe server și să fiu activ dimineața și noaptea.
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?: correct