[Acceptat] - BamBaamBam

BambaamBam 🕒 Oct 2, 2025 👁️ 1 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Oct 2, 2025
Vârstă (minim 16): 26

Numele de pe CS: BambaamBam

Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte bună

Admin de Zi/Noapte?: Dimineața/Noaptea

O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da

STEAM (ON/OFF): https://steamcommunity.com/id/Freeze2KAlt/

Motivul pentru care vrei admin?: Să ajut comunitatea, să mențin fair-play pe server și să fiu activ dimineața și noaptea.

Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da

Ai citit regulamentul nostru?: correct
#2 · Oct 2, 2025


🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.