OP#1 · Jan 19, 2026
- Nume: Mă numesc Bogdan Mihai.
- Vârstă: 19 ani.
- De ce dorești să aplici pentru acest grad?: Doresc să aplic pentru această funcție datorită vechimii mele în jocurile din gama 'Counter Strike', dar și din prisma faptului că pot ajuta în moderarea comunității prin diverse moduri, fiind o persoană creativă și deschisă.
- Ce secțiune dorești spre moderare?: In-Game sau Forum/TeamSpeak3.
- Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate?: Consider că aș putea îmbunatății secțiunile precizare mai sus prin activitatea mea atât pe timp de zi, cât și pe timp de noapte, pana la ore târzii, având un program flexibil cu activitățile mele de zi cu zi, ceea ce-mi oferă oportunitatea de a fi de ajutor. De asemenea, pot ajuta persoanele care intampina diverse probleme pe partea tehnica, atat ce tine de joc, cat si de cele out of game, legate de software.
- Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă?: Sigur, sunt conștient de acest fapt.
- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat lecturării aplicației.
- Poți fi activ si pe TeamSpeak3?: Desigur, pot fi activ atât pe perioada cât sunt conectat pe joc, dar și în afara jocului.




