OP#1 · Aug 30, 2024
- Vârstă (minim 16): 29
- Numele de pe CS: BizZaR
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte Buna
- Admin de Zi/Noapte?: Si, si ..depinde ce schimb sunt liber de la servici
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: Da
- STEAM (ON/OFF): Da
- Motivul pentru care vrei admin?: Place serveru ca se misca bine si aveti playeri de treaba
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?: Concediu
Vreau sa te vad pe server activ 🙂