OP#1 · Feb 12, 2026
Varsta : 38
Nume CS : cefaci?
Experiență ca admin: Medie
Admin de zi sau de noapte?: In mare parte ziua
Vei fi pe TeamSpeak și pe forum în timp ce ești pe server?: Sunt deja
STEAM: On
Motivul pentru care vrei să fii admin?: Imi place comunitatea
Ești conștient că dacă te abați de la reguli vei primi Remove/Down?: Da
Ai citit regulamentul?: Da
Nume CS : cefaci?
Experiență ca admin: Medie
Admin de zi sau de noapte?: In mare parte ziua
Vei fi pe TeamSpeak și pe forum în timp ce ești pe server?: Sunt deja
STEAM: On
Motivul pentru care vrei să fii admin?: Imi place comunitatea
Ești conștient că dacă te abați de la reguli vei primi Remove/Down?: Da
Ai citit regulamentul?: Da




