[Acceptat] - David

DAVID 🕒 Jul 15, 2025 👁️ 108 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jul 15, 2025
 Vârstă (minim 16):14 dar sunt capapbil 

Numele de pe CS😄AVID

Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:nu am fost nici o data dar stiu cateva comenzi 

Admin de Zi/Noapte?:  ambele

O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da

STEAM (ON/OFF): on

Motivul pentru care vrei admin?:vreau sa scap serverul de hackeri si sa experimentez ceva nou 

Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da

Ai citit regulamentul nostru?:da
#2 · Jul 15, 2025
3 postari pe forum din care dubla cerere  de admin ,varsta  sub  cerinte, experienta zero , in plus  regulament  necitit  sorry     experientele de acest gen de obicei  sunt  urate.  NU AI  LUCRURI ELEMENTARE NECESARE  SA FII ADMIN
#3 · Jul 15, 2025
Respins
#4 · Jul 15, 2025
[img]/emoticons/acceptat.png[/img]

Intra pe ts. Invata cu noi pe ts toate comenzile etc. Nu conteaza ca e copil. 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.