OP#1 · Jul 15, 2025
Vârstă (minim 16):14 dar sunt capapbil
Numele de pe CS😄AVID
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:nu am fost nici o data dar stiu cateva comenzi
Admin de Zi/Noapte?: ambele
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
STEAM (ON/OFF): on
Motivul pentru care vrei admin?:vreau sa scap serverul de hackeri si sa experimentez ceva nou
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?:da
Numele de pe CS😄AVID
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:nu am fost nici o data dar stiu cateva comenzi
Admin de Zi/Noapte?: ambele
O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
STEAM (ON/OFF): on
Motivul pentru care vrei admin?:vreau sa scap serverul de hackeri si sa experimentez ceva nou
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
Ai citit regulamentul nostru?:da