OP#1 · Apr 22, 2024
- Vârstă (minim 16):24
- Numele de pe CS😄ragos
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Buna
- Admin de Zi/Noapte?: ZI/Noapte cat imi permite timpul.
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?:In mare parte
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?:Sa pot fi de ajutor(Imi place comunitatea)
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a
- Ai citit regulamentul nostru?😄A,Happy DARK!




