OP#1 · Feb 10, 2026
Vârsta (minim 16):25
Numele pe CS: Eddie m_
Experiență ca admin [Foarte bună/Bună/Medie]:Medie
Admin de zi sau de noapte?:Seara
Vei fi pe TeamSpeak și pe forum în timp ce ești pe server?: Desigur
STEAM (PORNIT/OPRIT):ON
Motivul pentru care vrei să fii admin?:Vreau sa fac parte din comunitate
Ești conștient că dacă te abați de la reguli vei primi Remove/Down?:Sunt foarte constient
Ai citit regulamentul?😄a!