OP#1 · Aug 25, 2024
- Vârstă (minim 16): 39
- Numele de pe CS: pyshcot
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: buna, am mai adminat acum ceva timp
- Admin de Zi/Noapte?: zi
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: da
- STEAM (ON/OFF): off ( urmeaza sa imi iau de pe steam )
- Motivul pentru care vrei admin?:de multe ori nu sunt admini online( mai ales dimineata ), sa ajut si pastrez curat serverul
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?:da
- Ai citit regulamentul nostru?:da
