OP#1 · Oct 12, 2025
- Vârstă (minim 16): 34
- Numele de pe CS: s3nz4tie
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: buna
- Admin de Zi/Noapte?: si zi si noapte
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: da
- STEAM (ON/OFF): on
- Motivul pentru care vrei admin?: imi place comunitatea plus ca am mai jucat in trecut pe server
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: dap
- Ai citit regulamentul nostru?: family





