OP#1 · Jun 16, 2024
- Vârstă (minim 16): Da (38)
- Numele de pe CS: SoOry
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna (fost Detinator)
- Admin de Zi/Noapte?: Zi (cel mai des dimineata 6-12)
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: Sincer nu ( dedicat doar jocului)
- STEAM (ON/OFF): On
- Motivul pentru care vrei admin?: Lipsa acuta de staff On (pacat de server , este foarte bun si se vede munca depusa)
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?: Da (Family)
