OP#1 · Feb 28, 2024
- Vârstă (minim 16): 34
- Numele de pe CS: Tibbi
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna
- Admin de Zi/Noapte?: Ambele, in functie de program.
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: DA
- STEAM (ON/OFF): On
- Motivul pentru care vrei admin?: M a obligat Ragnarok 🙂)
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: DA
- Ai citit regulamentul nostru?: DA




