[ACCEPTAT] - [x]Mnd

xMND 🕒 Aug 13, 2024 👁️ 32 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Aug 13, 2024

  • Vârstă (minim 16): 24


  • Numele de pe CS: [x]Mnd


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:  [ Bună] .... Am avut admin in trecut insa am avut o perioada in care nu am mai jucat CS1.6 . De putin timp m-am reapucat!


  • Admin de Zi/Noapte?:  Noaptea mai mult, iar in zilele libere si ziua.


  • O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: DA


  • STEAM (ON/OFF):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198353868038/


  • Motivul pentru care vrei admin?: Se mai intampla noaptea sa intru la joc si nu este admin on. Daca pot sa ajut, cu drag!


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da


  • Ai citit regulamentul nostru?: 


#2 · Aug 13, 2024
Pro
#3 · Aug 13, 2024
Pro
#4 · Aug 13, 2024


🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.