OP#1 · Aug 13, 2024
- Vârstă (minim 16): 24
- Numele de pe CS: [x]Mnd
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: [ Bună] .... Am avut admin in trecut insa am avut o perioada in care nu am mai jucat CS1.6 . De putin timp m-am reapucat!
- Admin de Zi/Noapte?: Noaptea mai mult, iar in zilele libere si ziua.
- O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: DA
- STEAM (ON/OFF): https://steamcommunity.com/profiles/76561198353868038/
- Motivul pentru care vrei admin?: Se mai intampla noaptea sa intru la joc si nu este admin on. Daca pot sa ajut, cu drag!
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?:

