Admin cu 4 clase

Blade 🕒 Jun 24, 2024 👁️ 62 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jun 24, 2024
Salutare,

 

Atasez si eu o conversatie :

 

 

BLaDe[Dt]: dc am primit sly?

[G]*DEAD*Flaviu$$ :    rev

RaZoR + glazybazydazymazy.. killed andRutZa ;x with m4a1

*** k1ck killed glazybazydazymazy with a headshot from ak47 ***

[G]*DEAD*^_AragOrn_^ :    de prost

 

Daca astia sunt adminii cu 4 clase de pe server rog sa aveti in vedere sa ii revizuiti, nu mi-se pare normal ca un putoi care se joaca toata ziua CT sa imi raspunda astfel ! Stiu ca este funny raspunsul dar prima oara acest admin mi-a dat ban fara sa imi faca poze, spunand ca am wall, este serverul lui?!

Niste admini idioti cu 4 clase care le aduc parintii la nas mancarea si daca se simt ofticati , ce zic ei' ... EU sunt tare, sunt admin de cacat si fac ce vreau ... ?!nu .. 

 

imi scuzati limbajul dar am fost jignit iar la randul meu jignesc si eu.. nu am vrut sa o fac pe chat in CS, ca urma sa imi iau ban "logic" .

 

O sa mai intru pe server cand ii retrageti adminul acestui *^_AragOrn_^ sau nici o data ...cault alt server ,este incompetenta rara 🙂

 

Multumesc, o zi buna!
#2 · Jun 24, 2024
Salutare! Puteai face o reclamatie respectand un model si era mult mai ok.
#3 · Jun 24, 2024
cand afirmi   'niste admini idioti cu 4 clase.....'  admin de cacat"....  generalizezi  asupra  tuturor adminilor, si asta  pentru mine  e problematic. cred ca  ar fi mai indicat  si pentru tine  si pentru  "adminii astia  de  cacat"  asa caracterizati de tine ce  suntem  aici , sa iti cauti  alt server 
#4 · Jun 25, 2024
TOPIC INUTIL

One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.