ban primit din frustrare

BruZLi ๐Ÿ•’ Oct 26, 2024 ๐Ÿ‘๏ธ 36 views ๐Ÿ’ฌ 1 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Oct 26, 2024
am primit ban de la hermano pentru faptul ca am zis ca e cam devreme cu skinuriile astea de craciun si sa simtit simtit foarte ofensat ca i-am zis sa nu se frustreze ca a fost doar o parere.

inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa๐Ÿ™‚)
#2 ยท Oct 27, 2024
Cรขnd o sa รฎศ›i faci ศ™i tu server ศ™i comunitate, atunci poศ›i sa รฎศ›i faci ce reguli vrei, sa vorbeศ™ti cum vrei, pana atunci รฎศ›i cauศ›i รฎn alta parte unde te simศ›i mai bine.

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.