OP#1 ยท Oct 26, 2024
am primit ban de la hermano pentru faptul ca am zis ca e cam devreme cu skinuriile astea de craciun si sa simtit simtit foarte ofensat ca i-am zis sa nu se frustreze ca a fost doar o parere.
inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa๐)
inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa๐)