OP#1 · Oct 26, 2024
am primit ban de la hermano pentru faptul ca am zis ca e cam devreme cu skinuriile astea de craciun si sa simtit simtit foarte ofensat ca i-am zis sa nu se frustreze ca a fost doar o parere.
inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa🙂)
inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa🙂)