ban primit din frustrare

BruZLi 🕒 Oct 26, 2024 👁️ 37 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Oct 26, 2024
am primit ban de la hermano pentru faptul ca am zis ca e cam devreme cu skinuriile astea de craciun si sa simtit simtit foarte ofensat ca i-am zis sa nu se frustreze ca a fost doar o parere.

inteleg ca o fi serverul lui dar da dovada de comportament de copil caruia nu ii poti spune nimic .daca nu te joci cum vrea el isi ia mingea si pleaca in casa🙂)
#2 · Oct 27, 2024
Când o sa îți faci și tu server și comunitate, atunci poți sa îți faci ce reguli vrei, sa vorbești cum vrei, pana atunci îți cauți în alta parte unde te simți mai bine.

🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.