ban primit pe degeaba

chiry 🕒 Nov 30, 2025 👁️ 2 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Nov 30, 2025
In data de te 30.11.2025 ma jucam pe server cu numele de Mos Nicolae^ la care am spus pe chat ^sa se bage dust 2 ca sa intre oameni^, fara nimic in plus sau in minus.

Desigur ca cineva mi-a raspuns, pe nume virus (admin fiind)  intr-un mod foarte urat ^du-te ba drk cu dust-ul tau^ la care eu am raspuns in acelas mod.

Am primit gag de la un admin 5 minute,dar frustrat fiind acest virus mi-a dat ban dupa ce i am spus ^te bagi ca pl in seama^.

Consider ca s-a facut abuz de admin,adica nu poti sa injuri pe cineva si dupa sa fii injurat la randul tau,dar tu sa dai ban pe un motiv foarte naspa.

As dori ca, conducerea acestui grup sa ii rezolve pe acesti tipi frustrati ca el si sa ia atitudine, chiar sunt dezamagit deoarece petrec foarte mult timp pe acest server . 

Multumesc.

 
#2 · Nov 30, 2025
https://csdark.ro/forum/index.php?/forum/121-✪-cs-cerere-unban/

 

Vă rugăm să faceți cererea în secțiunea corectă. Cererea dvs. va fi analizată în cel mai scurt timp și veți primi un răspuns. O seară bună.

 

Vă rugăm să completați corespunzător pe forum.

 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.