OP#1 · Oct 1, 2024
mi s-a detectat aim ….. cum asa??? Nu înțeleg nimic, nu am așa ceva, va rog sa ma scoateți de la BAN
Nick: far_moto
IP: 86.120.188.36
adminul PSYHOT nici măcar nu am vb cu mine….
ieri un alt admin mi-a spus ca am
aim și i-am făcut wg scan ca să demonstrez ca nu am nimic.. îl aveți mai jos
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2959548

Nick: far_moto
IP: 86.120.188.36
adminul PSYHOT nici măcar nu am vb cu mine….
ieri un alt admin mi-a spus ca am
aim și i-am făcut wg scan ca să demonstrez ca nu am nimic.. îl aveți mai jos
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2959548