mi s-a detectat aim ….. cum asa??? Nu înțeleg nimic, nu am așa ceva, va rog sa ma scoateți de la BAN

 

Nick: far_moto

IP: 86.120.188.36

adminul PSYHOT nici măcar nu am vb cu mine…. 

ieri un alt admin mi-a spus ca am

aim și i-am făcut wg scan ca să demonstrez ca nu am nimic.. îl aveți mai jos

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2959548