Buna ziua! Am lasat un link pentru domnul Darius pe numele aSu !sYoo' Fungun.top/ecd/report/133399/
A zis ca mi-a dat link dar in consola nu imi aparea nimic, si pana am cautat site-ul am primit ban
adica sa intelegem ca nu vedeai linkul care til dadea Darius si te-ai trezit cu ban misto si ai facut tu dupa test si il arunci aici in speranta ca ce?banul ramane astea sunt fumate demult plus tu scriai in chat ca nu veyi linkul probabil erai prea ocupat sa iti scoti ce ai hai bafta ! Daca este dupa mine ar trebui sa ramana banul!
Am screenshot -uri facute la toata convorbirea din consola..nu apare nici un link..ma joc de distractie..
domnule asu tiam dat ban am asteptat vreo 15 minute toti pleyeri vedeau linkul numa tu nu uare de ce daca este dupa mine banu ramane
UN AN NOU FERICIT
Cum crede-ti...mi s-a facut n teste si nu am avut nimic..joc de placere,nu am eu chef sa vin de la munca sa bag coduri si sa ma joc..An nou fericit!
Asu , te rog sa te conectezi pe orice server si sa faci scan wargods si scan fungun si sa mai faci o cerere de unban !