[BANNED] Cerere unban legend*scrivy

legend scrivy 🕒 Sep 17, 2024 👁️ 282 views 💬 12 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Sep 17, 2024
Nick personal: legend*scrivy

ip: 82.76.50.227

motivul; nu stiu, nu m-i sa spus nimic

harta: westwood

data si ora: 16.09.2024- in jurul orei 21

pe data de 16.09.2024, am primit Ban fara nici-un motiv, nu am folosit niciodata vre-un cod (nici macar nu stiu sa folosesc vre-un cod) fara sa m-i se arate vre-o dovada ca am incalcat vre-o regula, fara sa m-i se faca poze sau WG.
#3 · Sep 18, 2024
Țin să menționez că nu știu să fac print. Nu sunt un jucător experimentat, joc doar când am timp sau chef. Nu am făcut nici măcar o setare la CS, cum l-am instalat așa joc. Nu mă interesează să joc codat. In mod normal nu as fi reacționat in nici-un fel dar consider sa m-i se face o nedreptate.
#4 · Sep 18, 2024
E foarte bine ca cei prinși cu coduri sa fie sancționați, dar îți jur că eu nu am folosit nici-un cod. 
#5 · Sep 18, 2024
Nu știu să folosesc coduri, nu am folosit niciodată. 
#6 · Sep 18, 2024
Sa arate dovada că am folosit vre-un cod. Dar îți spun eu că nu există nici-o dovada
#7 · Sep 18, 2024
cand te detecteaza serverul de  5 ori  ai probleme  baiatule  . te a detectat protectia serverului  la warn 5   detected  esti banat  asa ca  mult pa
#8 · Sep 18, 2024
Ești într-o mare eroare băiatul meu. Vezi că ai tu probleme cu protecția serverului. N-ai nici-o dovada. Nu ai cum sa ai vre-o dovada,pentrucă eu știu foarte bine că niciodată nu am folosit vre-un cod.
#9 · Sep 18, 2024
Vezi că faci un abuz
#10 · Sep 18, 2024
care parte din  " te a detectat protectia serverului" nu intelegi?  esa protect te a detectat  de  5 ori apoi a aparut  dupa warn 5  legend scrivy DETECTED    fa reclamatie pluginului de protectie  ca tea prins  codat  
#11 · Sep 19, 2024
Mă pis pe protecția voastră că nu e buna de nimic ,eu nu am jucat niciodată cu cod
#12 · Sep 19, 2024
Mă pis pe protecția voastră că nu e buna de nimic ,eu nu am jucat niciodată cu cod...și oricum nu mai vroiam sa joc pe sv,pentru că unii admini fac abuz de funcția lor,gen....daca fac kill la un admin de 2 ori la rând primesc kick...și mulți jucători pățesc asta...am intrat în fiecare zi pe sv și am văzut cum unii playeri primesc kick că fac fraguri pe unii admini ...nu dau nume că nu e frumos dar nu e deloc în regulă! 
#13 · Sep 19, 2024
pisate in  alta parte.   

BANNED   T/C
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.