Nick personal: legend*scrivy
ip: 82.76.50.227
motivul; nu stiu, nu m-i sa spus nimic
harta: westwood
data si ora: 16.09.2024- in jurul orei 21
pe data de 16.09.2024, am primit Ban fara nici-un motiv, nu am folosit niciodata vre-un cod (nici macar nu stiu sa folosesc vre-un cod) fara sa m-i se arate vre-o dovada ca am incalcat vre-o regula, fara sa m-i se faca poze sau WG.
Țin să menționez că nu știu să fac print. Nu sunt un jucător experimentat, joc doar când am timp sau chef. Nu am făcut nici măcar o setare la CS, cum l-am instalat așa joc. Nu mă interesează să joc codat. In mod normal nu as fi reacționat in nici-un fel dar consider sa m-i se face o nedreptate.
E foarte bine ca cei prinși cu coduri sa fie sancționați, dar îți jur că eu nu am folosit nici-un cod.
Nu știu să folosesc coduri, nu am folosit niciodată.
Sa arate dovada că am folosit vre-un cod. Dar îți spun eu că nu există nici-o dovada
cand te detecteaza serverul de 5 ori ai probleme baiatule . te a detectat protectia serverului la warn 5 detected esti banat asa ca mult pa
Ești într-o mare eroare băiatul meu. Vezi că ai tu probleme cu protecția serverului. N-ai nici-o dovada. Nu ai cum sa ai vre-o dovada,pentrucă eu știu foarte bine că niciodată nu am folosit vre-un cod.
care parte din " te a detectat protectia serverului" nu intelegi? esa protect te a detectat de 5 ori apoi a aparut dupa warn 5 legend scrivy DETECTED fa reclamatie pluginului de protectie ca tea prins codat
Mă pis pe protecția voastră că nu e buna de nimic ,eu nu am jucat niciodată cu cod
Mă pis pe protecția voastră că nu e buna de nimic ,eu nu am jucat niciodată cu cod...și oricum nu mai vroiam sa joc pe sv,pentru că unii admini fac abuz de funcția lor,gen....daca fac kill la un admin de 2 ori la rând primesc kick...și mulți jucători pățesc asta...am intrat în fiecare zi pe sv și am văzut cum unii playeri primesc kick că fac fraguri pe unii admini ...nu dau nume că nu e frumos dar nu e deloc în regulă!
pisate in alta parte.
BANNED T/C