[BANNED] - DoruSpoitoru

DoruSpoitoru 🕒 Dec 19, 2025 👁️ 1 views 💬 6 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Dec 19, 2025
★ 👤 Nume Player:   DoruSpoitoru

★ 👮‍♂️ Nume Admin:   V3D

★ 📣 Motivul Ban-ului:   Scanare WG cu rosu

★ 🌐 IP:   151.36.54.136

★ 🎮 SteamID:  STEAM_0:501214159

★ 📁 Dovada:   Am fost ajutat pentru a scoate codul instalat fara vointa mea de un prieten remote (codul a fost instalat pentru cs2) ,  aceasta este dovada ca nu mai am nici un cod in prezent :  
DoruSpoitoru - Report 3123602 | WarGods Cheat Defender
#2 · Dec 19, 2025
 Playerul sustine ca nu a stiu ,a intrat pe team speak,  l am rugat pe Hunter sa intre la el in calc sa il ajute, acum  wg este curat.Multumesc Hunter pt ajutorul acordat!Parerea mea sa intre Spike sa ii faca o verificare mai amanuntita in calculator,playerul vrea sa elimine orice ar avea suspect in calculator,PRO cu,conditia sa ii fie calculatorul verificat mai amanuntit
#3 · Dec 19, 2025
  din explicatii, playerul stia de cod  ca e instalat. deci a jucat cu el.  mie povesti din acestea  cu  mi la bagat un prieten. fara voia mea....... nu ma prind.

din punctul meu de vedere odata ce  ai jucat codat  , tentatia  si probabilitatea  sa recidivezi  este  de  peste 90%.  doar asa de curiozitate, stiai ca ai cod instalat  "fara voia ta"   de ce nu ai cerut ajutor  sa scapi de el inainte  de  a fi prins?

eu unul  nu asi  da unban
#4 · Dec 19, 2025
A zis ca ca i l a instalat un prieten dar ca nu stia ce este ceva de genul ,si eu sunt de acord cu tn odata prins un player nu ar mai trebui lasat sa joace, dar a intrat pe ts s a rugat frumos de Hunter sa ii scoata tot de acolo ca eu nu ma pricep sa intru in calc oamenilor si sa rezolv treaba,acum cum considerati si voi.
#5 · Dec 19, 2025
Rămâi banat până îți reinstalezi windows ul . 

TC.
#6 · Dec 20, 2025
PENTRU  MESAJUL TRIMIS  IN PRIVAT  ESTI INTERZIS  PE SERVER PERMANENT

 
#7 · Dec 20, 2025
I am dat ban și pe forum, deoarece a mai înjurat un admin in privat. @Need-Cl
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.