OP#1 ยท Nov 7, 2023
โ
Nume Player: laurian
โ Nume Admin: 3 lei
โ Motivul Ban-ului: am intrat si am salutat ts3 pe toata lumea prezenta , erau inca 3-4 detinatori nu mi-a zis nimeni nimic ... dupa 20 min pe server intra "3 lei" si incepe "asta e laurian ala bagamias in mortii lui etc etc " inteleg ca in trecut nu am fost chiar playeru model , dar lumea se mai si schimba .... sper sa intelegeti ๐
โ IP:ย 82.52.161.207
โ SteamID:ย 82.52.161.207
โ Dovada:ย
โ Nume Admin: 3 lei
โ Motivul Ban-ului: am intrat si am salutat ts3 pe toata lumea prezenta , erau inca 3-4 detinatori nu mi-a zis nimeni nimic ... dupa 20 min pe server intra "3 lei" si incepe "asta e laurian ala bagamias in mortii lui etc etc " inteleg ca in trecut nu am fost chiar playeru model , dar lumea se mai si schimba .... sper sa intelegeti ๐
โ IP:ย 82.52.161.207
โ SteamID:ย 82.52.161.207
โ Dovada:ย




