Topic mutat in sectiunea corecta
Salut .daca tu nu dai 2 bani pe cererea asta ,eu de sa ma obosesc sa iti dau unban
Respectați Modelul
Pentru cerere unban urmați modelul următor:
Titlu: Cerere unban
Conținut:
★ Nume Player:
★ Nume Admin:
★ Motivul Ban-ului:
★ IP:
★ SteamID:
★ Dovada:
- Cum iti afli IP-ul?
[list]
- Viziteaza siteul acesta si copiazati IP-ul. click here
Cum iti afli SteamID-ul?
- Intra pe orice server si scrii status in consola. Copiaza SteamID-ul care se afla langa numele tau. Exemplu STEAM_0:0:1234
[/list]
Vă rugăm să vă asigurați că ați completat toate punctele de mai sus, altfel vă vom respinge cererea! Trebuie să copiați acest exemplu și să începeți un subiect.