OP#1 · Dec 27, 2024
- Vârstă : 21
- Numele de pe CS: AfGanistaNu
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: medie spre 0 ))
- Admin de Zi/Noapte?: Ambele, depinde de programul de munca
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da
- STEAM (ON/OFF): ON (76561198850173589)
- Motivul pentru care vrei admin?: Pentru a le da o mana de ajutor baietilor
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Sunt constient
- Ai citit regulamentul nostru?: Da, cuvant corect.